Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli – eTwinning dołącz do programu 9 luty

Zapraszamy nauczycieli wszystkich typów szkół, wychowawców świetlic szkolnych i placówek wychowawczych na cykl bezpłatnych warsztatów.

„Poznaj eTwinning”. Etap pierwszy: Dołącz do programu eTwinning zmiana terminu wydarzenia 9 luty 2019 o 11:00 w Ambasadzie Kreatywności w Chrzanowie.

Uczestnicy szkolenia poznają zasady działania eTwinning – programu europejskiej współpracy szkół, możliwości doskonalenia zawodowego nauczycieli.

Podczas skolenia poznają Państwo działanie pulpitu nauczyciela eTwinning Live, zarejestrują się w programie i zobaczą przykładowe projekty, które będą inspiracją lub podpowiedzią do rozpoczęcia współpracy międzynarodowej.

Wszyscy, którzy zrealizują szkolenie w pełni otrzymają oficjalny certyfikat wystawiony przez krajowe biuro eTwinning oraz materiały dot. programu eTwinning.

Adresaci: nauczyciele wszystkich typów szkół, wychowawcy świetlic szkolnych i placówek wychowawczych (którzy jeszcze nie są zarejestrowani w programie eTwinning)

Czas trwania warsztatu: 3 godziny dydaktyczne

Daty i godziny realizacji szkolenia: 9.02.2018 r. (sobota), godz. 11.00

Miejsce – adres realizacji szkolenia: Ambasada Kreatywności w Chrzanowie ul. Świętokrzyska 4 (nad bankiem BGŻ BNP Paribas wejście również od strony ul. Dobczyckiej)

Prowadząca: Jolanta Gradowska – Trener Krajowie Biuro eTwinning. 

Koszt: szkolenie bezpłatne

Wymagana wcześniejsza rejestracja na stronie: https://etwinning.evenea.pl/

Szkolenie będzie składało się z 3 etapów. Kolejne etapy odbędą się w lutym — Załóż projekt eTwinning oraz w marcu – Narzędzia eTwinning. Rekomendujemy udział we wszystkich 3 etapach. Ilość miejsc jest ograniczona dlatego, prosimy o wcześniejszą rejestrację. Osoby biorące udział w pierwszym etapie warsztatów zostaną poinformowane o kolejnych etapach mailowo i telefonicznie.  W przypadku odwołania udziału w szkoleniu oraz innych dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem tel: 502420804 lub kontakt@ambasadakreatywnosci.pl

Napisz komentarz