We wtorek 11 grudnia członek naszego stowarzyszenia Radosław Biel poprowadził „Warsztaty taniego i odpowiedzialnego podróżowania”.

Było to kolejne spotkanie w ramach projektu „Odkrywcza jesień” finansowanego dzięki wsparciu Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej. Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się, jak sprytnie skomponować własny wyjazd, tak aby nie wydać milionów monet, a przy tym nie wpłynąć destrukcyjnie na odwiedzane otoczenie. Przeanalizujemy możliwości taniego transportu, noclegów i wyżywienia. Wczasy all inclusive być może dają pewien komfort, ale tylko samodzielna podróż pozwala przeżyć prawdziwą przygodę i osiągnąć nieporównywalną satysfakcję. Uwaga! To wciąga! Jak to zrobić mądrze?

Prowadzący warsztaty Radosław Biel to współzałożyciel Ambasady Kreatywności, filmowiec, etnolog i miłośnik Bliskiego Wschodu. Prowadził badania etnologiczne w Sudanie i Iranie, a jego zdjęcia były wielokrotnie nagradzane m.in. przez National Geographic.

A już 10 stycznia 2019 zapraszamy, na drugie spotkanie podróżnicze tym razem będzie to slajdowisko „Sudan okiem Etnologa” również prowadzone przez Radka. Start o 17:00

Dodaj komentarz