W piątek 30 sierpnia o godzinie 20:00 wystąpi u nas zespół blunt razor! To czterech muzyków występujących na scenie od 2016 roku. Ich znakiem rozpoznawczym jest to, że lubią eksperymentować z różnymi brzmieniami, łączyć gatunki i style.

W ich utworach można usłyszeć echa indierock, elektroniki oraz popu, a także jazz i motywy muzyki ludowej z różnych zakątków świata.

W roku 2016 zespół zajął drugie miejsce nad podium ogólnopolskiego konkursu Firestone Headliners of Tomorrow, gdzie w jury zasiadała sama Monika Brodka. Rok 2017 również obfitował w nagrody, bowiem zespół wygrał ogólnopolski konkurs ŠKODA Auto Muzyka, co poskutkowało wydaniem kawałka „Stil Alive” na konkursowej składance. Podczas konkursu muzyka zespołu została doceniona przez Katarzynę Nosowską oraz Dawida Podsiadło, który opisał zespół słowami: Jeden z najlepszych młodych zespołów, jakie słyszałem. Prężnie rozwijająca się kariera męskiego składu poskutkowała zwycięstwem w Festiwalu Młodych Talentów w roku 2017, gdzie o sukcesie zadecydowały takie sławy polskiej sceny muzycznej jak Katarzyna Nosowska i Piotr Metz. W ramach finału konkursu zespół wystąpił podczas wspólnego koncertu z zespołami Luxtorpeda oraz T.Love. Jedną z nagród konkursu było wydanie singla przez wytwórnie Kayax, co zaowocowało również nawiązaniem współpracy w ramach projektu „My Name Is New” tworzonego przez wytwórnię.

Zapraszamy na koncert Blunt Razor! Po którym będziecie zaskoczeni!

30 sierpnia o godz. 20:00
Wstęp: 15 zł (przedsprzedaż) 20 zł (w dniu koncertu). Bilety do nabycia w Ambasadzie Kreatywności.

Dodaj komentarz