3 lutego zapraszamy wszystkich miłośników muzyki chrześcijańskiej na koncert zespołu Sanit Joseph Band

Saint Joseph Band to grupa muzyczna z Libiąża. Prywatnie są ojcami i mężami, górnikami, inżynierami, informatykami, managerami, prawnikami. Muzyka jest ich zamiłowaniem.

19 marca 2018 zaczęli nagrywać płytę pt. “Przemienienie” z 10 utworami, która dzisiaj jest już gotowa. Znajduje się na niej pięć utworów o uwielbieniu, z kolei kolejne pięć jest bardziej przemyśleniami dorosłego mężczyzny, na temat jego roli w świecie i odniesieniu do Boga.

“Chcemy mówić o roli mężczyzny i kryzysie, a także pogubieniu w dzisiejszym świecie, oraz o tym by muzyka dawała radość i niosła się dalej w świat. Słucha jej się dobrze w samochodzie i w domu. Uspokaja i przenosi w wyciszenie i zadumę, nad sobą i światem.”

Zespół staje się coraz bardziej popularny – udziela wywiadów, koncertuje, występuje w telewizji, ukazało się też o nim kilka artykułów w prasie.

„Są to Nasze szczere i oryginalne kompozycje, może trochę inne niż główny nurt muzyki chrześcijańskiej, ale tak czujemy Naszą wiarę.”

Wybranych utworów zespołu można posłuchać w serwisie YouTube.

Bilety w cenie 20 zł dostępne są w przedsprzedaży w barze Ambasady Kreatywności (ul. Świętokrzyska 4, Chrzanów) lub w dniu koncertu przy wejściu. Liczba miejsc ograniczona. Możliwość rezerwacji telefonicznej pod nr. 502-420-80

Dodaj komentarz