Druga szansa! Wracamy z warsztatami, na które wielu z Was ostatnio się nie załapało! Uwaga, ilość miejsc ograniczona. Po czym poznać dobre piwo? Czym różnią się IPA od Stouta? Które mity dotyczące piwa są tylko bujdą?

Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania – zapraszamy do Ambasady Kreatywności 27 kwietnia. Podczas warsztatów piw rzemieślniczych wyjaśnimy jak i z czego robi się piwo, objaśnimy bogaty świat piwnych stylów, obalimy szeroko rozpowszechniane mity, wyjaśnimy że nie każde szkło do piwa to kufel, a także pokażemy że warto zmienić „jasne pełne” na coś lepszego.Jeśli dotąd znane Ci były tylko Jasne, Ciemne i Pszeniczne, to te warsztaty są dla Ciebie!W programie:- wprowadzenie do świata piwa- wyjaśnienie procesu warzenia piwa- objaśnienie wybranych piwnych stylów- prezentacja różnorodności szkieł do piwa- omówienie mitów dotyczących piwa- degustacja wybranych piw w różnych stylach

Obowiązują wcześniejsze zapisy mailowe na kontakt@ambasadakreatywnosci.pl

Wstęp: 35 zł, w cenie jest degustacja piw.

Warsztaty poprowadzi Kacper Groń – od 2013 roku związany z branżą piwowarską, autor bloga Piwna Zwrotnica, projektant graficzny, współpracownik rzemieślniczego Browar Szpunt.

Dodaj komentarz