
Poszukujemy pracownika do pracy od kwietnia w Ambasadzie Kreatywności
Jeśli jesteś osobą bezrobotną z powiatu chrzanowskiego, która szuka zatrudnienia na pół etatu? Masz aktualną książeczkę sanepidu? To świetnie się składa – takich osób szukamy! Pracuj i twórz razem z nami społeczność Ambasady Kreatywności.
Przede wszystkim będziesz odpowiadać za obsługę klientów herbaciarni (zebranie zamówienia, realizacja, podanie). Dbanie o czystość stanowiska pracy, ale będziesz także uczestniczyć w organizacji wydarzeń razem z nami.
Super, jeśli masz:
doświadczenie w branży gastronomicznej,
aktualną książeczkę sanepidu,
przyjazne usposobienie,
zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne,
zamiłowanie do herbaty i egzotycznych napojów,
pozytywne nastawienie do życia
Dajemy od siebie:
pracę na ½ etatu (możliwość przejścia na pełen etat),
przyjazną atmosferę pracy,
możliwość uczestnictwa w kursach doszkalających,
uczestnictwo w ciekawych wydarzeniach.
Napisz do nas na adres kontakt@ambasadakreatywnosci.pl Zainteresuj nas sobą! Nikogo nie skreślamy na starcie.
Grafik pracy w wymiarze pół etatu nie przekraczający 20 godziny tygodniowo ustalany jest miesięcznie w porozumieniu z i innymi pracownikami. Wszystkie szczegóły przedstawimy na rozmowie kwalifikacyjnej. Działamy jako przedsiębiorstwo społeczne stworzone przez Stowarzyszenie Cześć, dlatego zapraszamy do współpracy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Praca od kwietnia 2019.
Poszukujemy również osoby zainteresowanej obyciem stażu z PUP Chrzanów w wymiarze pełnego etatu od 9:00 do 17:00