Zapraszamy na spotkanie autorskie z powieściopisarzem Adamem Miklaszem. Porozmawiamy o jego twórczości oraz najnowszej powieści pt. „Wszyscy jesteśmy foliarzami!”. Będziemy też czytać fragmenty książki.

O czym jest książka? Czy dowiemy się kto tak naprawdę rządzi światem? Czy możemy w najbliższym czasie spodziewać się apokalipsy? Czy jesteśmy zwykłymi niewolnikami w trybach potężnej maszyny, pionkami na planszy, zabawkami w rękach przepotężnych sił zła? Komu zależy na zniewoleniu mas?
Jeżeli szukasz odpowiedzi na powyższe pytania, to w tej książce najprawdopodobniej ich nie znajdziesz.
Znajdziesz natomiast kilkaset stron ciekawej powieści. Być może uda Ci się zaprzyjaźnić z jej bohaterami i kibicować im w nieudolnych próbach zaakceptowania rzeczywistości, za którą nie przepadają? Z pewnością poznasz sporo dziwacznych miejsc – upadłych knajp, podrzędnych kawiarni, hipsterskich barów, a nawet ekskluzywnych restauracji. Staniesz się regularnym gościem na koncertach nikogo nieinteresującej kapeli, będziesz świadkiem kilku bójek, przeniesiesz się w czasie, a nawet weźmiesz udział w ogólnoświatowej rewolucji!
Po takim bagażu doświadczeń pytanie o siły rządzące światem nie będzie wcale aż tak skomplikowane. https://adammiklasz.pl/sklep/wszyscy-jestesmy-foliarzami/

Dodaj komentarz