W piątek 1 lutego o godzinie 11:00 zapraszamy do Ambasady Kreatywności w Chrzanowie na spotkanie z założycielkami portalu dla pracujących mam „Mamo pracuj”. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o pracy zdalnej, ale boisz się zapytać. To właśnie będzie odpowiednia chwila, żeby to zrobić.

Nasi goście opowiedzą o pracy zdalnej na ich osobistym przykładzie, o plusach, ale też o minusach tego rozwiązania. A także podpowiedzą, jakie zawody można wykonywać zdalnie.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich mam, które myślą o zmianie zawodu lub zdobyciu nowych kwalifikacji. Nie zamykamy drzwi przed nikim tatusiowie również są mile widziani.

Spotkanie poprowadzą:

Anna Łabno – Kucharska – żona Marcina, mama pięciolatki Tosi. Trenerka i doradczyni zawodowa zafascynowana personal i employer brandingiem, od blisko 2 lat zawodowo związana z mamopracuj.pl. Współtwórczyni Kursu online Mamo Pracuj.

Joanna Gotfryd – współzałożycielka portalu www.mamopracuj.pl i Fundacji Mamo Pracuj. Mama dwóch rozbrykanych dziewczynek. Od 7 lat wspieram mamy w poszukiwaniu pracy marzeń, a pracodawców w znalezieniu świetnych pracowników wśród mam. W wolnych chwilach chodzę po górach i czytam książki.

Spotykamy się w piątek 1 lutego o godzinie 11:00 w Ambasadzie Kreatywności w Chrzanowie ul. Świętokrzyska 4.

Dodaj komentarz