Przed nami kolejne wyjątkowe wydarzenie na rzecz pomocy dla Janka Kozuba.

W piątek 20 sierpnia sierpnia o 20:00 Tymon Tymański wraz ze swoim trio zagra piosenki Grzegorza Ciechowskiego.

Koncert pod hasłem TYMAŃSKI/ CIECHOWSKI to intrygujący powrót do muzyki i tekstów, które nigdy nie przestały być aktualne, stając się kanonem polskiego rocka. Tymon Tymański sięga po utwory Grzegorza Ciechowskiego oraz legendarnej grupy Republika, jak również po swoje własne, inspirowane twórczością tczewskiego artysty.

TYMAŃSKI/CIECHOWSKI nie jest kolejnym koncertem pod hasłem „tribute to”. To bardziej sentymentalna podróż do źródeł dawnej, młodzieńczej fascynacji. Losy Tymańskiego i Ciechowskiego przecinały się kilkakrotnie, choć za życia tego drugiego nie doszło między nimi do współpracy. W latach 2014-2015 Tymański był natomiast frontmanem zespołu Nowe Sytuacje, złożonego m. in. z byłych muzyków legendarnej Republiki. Jako „dziecko Republiki” jest tez bardzo często i chętnie zapraszany przez organizatorów corocznego koncertu pamięci Ciechowskiego, organizowanego przez toruński klub Od Nowa.

Wydarzenie ma charakter charytatywny Wstęp za złotóweczki wrzucone do puszki ‼️ na ratowanie Jasia Kozuba ????????????#armiajanka
https://www.siepomaga.pl/jas-sma

Zapraszamy!

Ambasada Kreatywności Świętokrzyska 4 Chrzanów.

Dodaj komentarz