Na warsztaty B2B Sales z Przemkiem Staniszem zapraszamy 3 kwietnia o godzinie 17:00 do Ambasady Kreatywności w Chrzanowie. Zobacz co się wydarzy podczas dwugodzinnego warsztatu:

  • Odczarujemy sprzedaż i pokażemy, że można być sprzedawcą, który jest lubiany i szanowany.
  • Pokażemy, że nie musisz być urodzonym sprzedawcą, by sprzedawać.
  • Zaprezentujemy sposób na stworzenie kontrolowanego, powtarzalnego i skalowalnego procesu sprzedaży w Twojej firmie/organizacji.

Na warsztaty zapraszamy wszystkich przedstawicieli:

  • firm,
  •  startupów,
  •  innowacyjnych projektów społecznych,

Podczas spotkania poznacie konkretny model tworzenia efektywnej komunikacji i sposób wdrażania podejścia „sprzedaży bez sprzedawania”. Wiedza, którą przekażemy, pomoże Ci uchronić się przed spadkiem przychodów, pozwoli na przeprowadzenie większych transakcji i przygotowanie własnego, skalowalnego procesu sprzedażowego.Jeśli nie wiecie czego się spodziewać, wiedzcie jedno — podczas tego spotkania na pewno nie będziecie się nudzić!

Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy mailowo na adres: kontakt@ambasadakreatywnosci.pl. Przy zapisie należy uiścić opłatę warsztatową w kwocie 65 zł. Numer konta podamy w potwierdzeniu mailowym. Zapisy potrwają najpóźniej do 5 marca 2019. Liczba miejsc ograniczona.

Prowadzący: Przemysław Stanisz – Strategy Partner Social Movers Hub – Posiada piętnastoletnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu. Spędził pięć lat, pracując w sprzedaży bezpośredniej dla korporacji w USA. Szkolił i zarządzał setkami sprzedawców i marketerów w USA, Polsce, Słowacji, Węgrzech, Ukrainie, Krajach Bałtyckich, Francji, Wielkiej Brytanii itp. Współzałożyciel licznych firm i marek działających na rynku europejskim, pomagających podnosić efektywność sprzedaży i marketingu oraz skalowaniu biznesu za granicę.
Aktywny w społecznościach technologicznych i startupowych w Europie i USA, pracując jako coach i mentor. Prezenter na wielu wydarzeniach i w wielu organizacjach, łącznie z Uniwersytetem Stanforda poprzez US-Polish Trade Council. Pracował z wieloma firmami od najmniejszych, jednoosobowych startupów, poprzez Polskie duże organizacje jak PKP czy Dotpay do ogromnych korporacji jak Deutsche Telekom, Cisco, Google, Lionbridge itp.
Aktualnie jako specjalista efektywności biznesu skupia się na optymalizacji i skalowaniu strategii sprzedażowo-marketingowych z wykorzystaniem metodologii pozyskanych przy wieloletniej pracy doradczej.

Dołącz do wydarzenia na facebooku i udostępnij znajomym może też zdecydują się wziąć udział: https://www.facebook.com/events/2508896219182047/

Zapraszamy!

Dodaj komentarz