Warsztaty Extended Disc – odkryj swoje talenty

14 maja od 16:00 zapraszamy na warsztat dla osób, które chcą odkryć swoje talenty na bazie pracy z psychometrią i modelu Extended Disc.

Kilka słów czy jest  to narzędzie oraz dlaczego warto wybrać się na nasze warsztaty: Extended Disc to metoda i narzędzie usprawniające procesy zarządzania ludźmi i zespołami poprzez wykorzystanie bardzo skutecznych analiz.Rozwija samo-świadomośc – co prowadzi do zaspokojenia swoich oczekiwań w życiu zawodowym i prywatnym. Pozwala zrozumieć siebie i innych – diametralnie poprawia komunikację – dzięki czemu jest łatwiej!

Dostarcza praktyczny plan działania, który pozwala na poprawę działań indywidualnych, zespołów, organizacji. To mapa która, pozwala określić gdzie jesteśmy – co ułatwia dotarcie do miejsca przeznaczenia lub pozwala podjąć świadomą, w którym kierunku – chcemy podążać. Pomaga poznać siebie w chwili zmiany, a co za tym zweryfikować zmianę i podjąć optymalną decyzję.Dostarcza informacji, które pomogą podjąć konieczne rozwiązania, aby osiągnąć określone cele biznesowe. Jest prosty w wykonaniu (analiza do badań trwa ok 10 – 15 min) i łatwy do zrozumienia, nauczenia, wykorzystania w życiu i biznesie. Nie trzeba być psychologiem, aby przewidzieć i zrozumieć zachowania innych ludzi. Jest narzędziem wciąż udoskonalanym, powtarzalnym weryfikowalnym i mierzalnym

Na warsztatach zajmiemy się:

Analiza Behawioralna – dlaczego warto znać swoje talenty, umiejętności i mocne strony – analiza w formie psychozabawy.

Tym jak nasze indywidualne działania wpływają na cały zespół

Analizą na podstawie Extended Disc według K.Junga

Teorią A. Korzybskiego – Mapa to nie teren

Warsztaty poprowadzi Michał Tworus – Olkuszanin, szczęśliwy małżonek i spełniony tata. Ponadto: magister filozofii, sprzedawca, menedżer wyższego szczebla, przedsiębiorca, trener – tożsamy prywatnie i zawodowo – podążający z radością i czerpiący siły witalne z pomocy innym.

Wstęp płatny: 100 zł/os (w tym kawa lub herbata oraz słodki poczęstunek w cenie 10 zł)

Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy mailowo (kontakt@ambasadakreatywnosci.pl). Przy zapisie należy uiścić opłatę warsztatową w kwocie 100 zł. Numer konta podamy w potwierdzeniu mailowym. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy trwają do 13 maja

Napisz komentarz