Warsztaty: Instagram w biznesie

28 marca zapraszamy na warsztaty „Instagram w Biznesie”

Instagram to trzecie pod względem ilości użytkowników medium społecznościowe w Polsce. Dynamiką rozwoju prześcignął niedawno Facebooka i stanowi dla firm i organizacji ważny kanał kontaktu z klientami. Coraz więcej Polek i Polaków komunikuje się z markami, angażuje w ich działania i podejmuje decyzje zakupowe na platformie. Na Instagramie możesz zaprezentować swoją ofertę, prowadzić sklep lub pokazać zaplecze codziennej pracy potencjalnym odbiorcom twoich usług. Jeśli chcesz rozkręcić swoje działania na Insta, to szkolenie jest dla ciebie.

Podczas szkolenia dowiesz się jak:

▶️ odnaleźć się w środowisku Instagrama, wykorzystywać funkcje i na co zwracać uwagę?
▶️ przygotować estetyczny, spójny i bezpieczny profil oraz zbudować rozpoznawalność swojej marki?
▶️ tworzyć atrakcyjne treści, angażujące opisy i dobierać hashtagi?
▶️ publikować i wykorzystywać opcje Instagram Stories i IGTV?
▶️ analizować swoje działania i wyciągać z nich wnioski pomocne w rozwoju profilu?
▶️ wspomóc się w pracy swoim telefonem, przydatnymi aplikacjami i narzędziami?
▶️ i gdzie szukać inspiracji do codziennych działań?

Wszystko w warsztatowej atmosferze w oparciu o praktyczne porady i przykłady z polski i ze świata.

Warsztaty poprowadzi:
Michał Serwiński z wykształcenia dziennikarz i kulturoznawca, od początku drogi zawodowej sercem i głową związany z sektorem pozarządowym. Posiada szerokie doświadczenia w działaniach komunikacyjnych (w tym Instagram i Instagram Stories) m.in. dla Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH), Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (Pol’and’Rock Festival) i Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Współzałożyciel i członek zarządu Stowarzyszenia Wzmacniacz.org.

Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy mailowo (kontakt@ambasadakreatywnosci.pl). Przy zapisie należy uiścić opłatę warsztatową w kwocie 100 zł. Numer konta podamy w potwierdzeniu mailowym. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy trwają do 26 marca

Napisz komentarz