Już w niedzielę 24 kwietnia w Ambasadzie Kreatywności w Chrzanowie o godzinie 20.00 zagra Wojtek Szumański.

Wojtek jest również mieszkańcem Chrzanowa i absolwentem I LO w Chrzanowie, który któregoś dnia chwycił gitarę, nagrał piosenkę dla swojej dziewczyny i umieścił ją na YouTube. Dziesiątki wideo i setki tysięcy fanów później okazało się, że to naprawdę wnikliwy obserwator emocji, relacji i codziennych problemów, które dotyczą nas wszystkich – młodych i starych, pięknych i tych mniej. Ciebie i mnie.

W przebraniu wiecznie uśmiechniętego nastolatka z gitarą opowiada na swój przekorny sposób historie niby lekkie, a ważne, niby śmieszne, a chwytające za serce. Niezmiennie dostarcza przy tym nieskrępowanej radości, rozluźnienia spiętego brzucha i śmiechu pełnymi płucami.

Wojtek koncertuje w z Werosławą Błaszczyńską (skrzypce i wokal) i Krzysiem Palą (wiolonczela), udowadniając, że ma również talent do przyciągania cudownych ludzi. Razem tworzą wspaniałe trio serwujące utwory znane z internetu w akustycznych – ale nie dajcie się zmylić! – super-dynamicznych wersjach.

Wojtek w sieci:
https://www.facebook.com/w.szumanski
https://www.instagram.com/wojtekszumanski
http://youtube.com/user/szum26/videos
https://wojtekszumanski.pl/

Artystą opiekuje się Tak Brzmi Miasto (www.takbrzmimiasto.pl), za koncerty odpowiedzialna jest agencja Borówka Music (www.facebook.com/borowkamusic)

Zamów bilety już teraz tutaj: https://www.biletomat.pl/pop-rock/wojtek-szumanski-chrzanow-11160/