Ambasada Kreatywności jest w kwarantannie. Nie działamy offline, ale działamy online, teraz możesz wesprzeć nas w tym nie łatwym czasie i kupić nasze produkty lub usługi. Zapłać teraz odbierz później. Sprawdź jak to działa i odbieraj nagrody.

W piątek odpaliliśmy naszą zbiórkę na portalu polakpotrafi.pl będzie ona trwała 90 dni. Dzięki naszej akcji możecie wesprzeć nas w czasie kwarantanny .

Jak to zrobić? Wystarczy wybrać nagrodę, którą są nasze produkty lub usługi. Swoją nagrodę będziecie mogli odebrać później jak tylko otworzymy Ambasadę ponownie.

Każda osoba, która zdecyduje się wesprzeć nasze działania w trudnym czasie, zostanie naszym Ambasadorem Kreatywności, a w terminie najpóźniej do tygodnia po zakończeniu naszej zbiórki, otrzyma link do zamkniętej grupy dla naszych Ambasadorów na facebooku.

W tej grupie będziemy z wyprzedzeniem informować Was o planowanych wydarzeniach oraz zapraszać do udziału w ciekawych projektach.

Wszyscy Ambasadorzy, będą mieli również dostęp do zniżek oraz nowości pojawiających się w ofercie naszej herbaciarni w pierwszej kolejności.  

Więcej szczegółów o naszej akcji na www.polakpotrafi.pl

Dodaj komentarz