Już w najbliższą sobotę rusza cykl darmowych warsztatów z marketingu i sprzedaży, który nasze stowarzyszenie będzie prowadzić w ramach projektu „Tu technologia spotyka się z biznesem” finansowanego ze środku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz Gminy Chrzanów.


Pierwsze warsztaty odbędą się już w tą sobotę 19 września (godz. 11:00) w Ambasadzie Kreatywności przy ul. Świętokrzyskiej 4 w Chrzanowie, a ich tematem będzie „Sztuka autoprezentacji”. Warto wziąć udział w naszych warsztatach i dowiedzieć się czegoś więcej o autoprezentacji ponieważ jest to umiejętność, którą wszyscy możemy wykorzystać zarówno w biznesie, w życiu prywatnym, jak i podczas kolejnych spotkań!

Trener, który poprowadzi pierwsze warsztaty to Dariusz Goc – Coach i Trener Biznesu oraz właściciel Ośrodka Rozwoju Personalnego EFROS Monika i Dariusz Goc. W pracy z klientami wykorzystuje swoje ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe zarządzania projektami oraz zespołami w firmach branży energetycznej, współpracy z międzynarodowymi korporacjami sektora HORECA, a także z europejskimi instytucjami jak np. Europejska Agencja Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy czy European Trade Union Institute.
Na co dzień doradza, motywuje, szkoli specjalistów, managerów oraz liderów małego i dużego biznesu. W szczególności wspiera ludzi poprzez pomoc w doskonaleniu kompetencji: skutecznej komunikacji, budowania i efektywnego zarządzania zespołem, planowania, reagowania na zmianę, wywierania wpływu oraz innych umiejętności przywódczych. Jest twórcą i realizatorem autorskich programów coachingowo-szkoleniowych z zakresu przywództwa w bezpieczeństwie, projektów szkoleniowych dla organizacji społecznych oraz cyklu warsztatów dla młodych liderów.

Zapisy pod adresem: https://app.evenea.pl/event/powerupchrzanowwarsztaty1/

Udział jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Zapraszamy!

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/310540393379471/

Drugie warsztaty, które odbędą się w ramach projektu w sobotę 19 września o godzinie 14:00 w Ambasadzie Kreatywności przy ul. Świętokrzyskiej w Chrzanowie, to warsztaty o tym „Czy można być autentycznym i skutecznym sprzedawcą?”, które odbędą się o godzinie 14:00. Na warsztatach sformułowane zostaną mapy problemów sprzedażowych, z którymi borykają się uczestnicy warsztatu. Uczestnicy poznają także tradycyjne kroki procesu sprzedaży i powody braku sukcesu.

Prowadzącą drugie warsztaty będzie Arletta Graczyk – autorka i współrealizatorka „BRZYDKIEJ Prawdy o sprzedaży”.

Doświadczenie zdobywała jako koordynator działu wsparcia sprzedaży, gdzie testowała i wdrażała innowacyjne techniki sprzedaży niezbędne do optymalizacji efektywnych rozmów telefonicznych.

Jest sprzedawcą w sektorze B2B a także uczy innych jak budować efektywnie wartościowe kontakty biznesowe. Główny nacisk kładzie na praktykę, bierze odpowiedzialność za osiąganie efektów o czym świadczą wspólne wyjazdy w teren z handlowcami i menedżerami oraz praca „on the Job” podczas rozmów z wymagającymi klientami biznesowymi.

Od 2012 roku aktywnie tworzy i rozwija zespół śląskiego oddziału franczyzowego Sandler Training. Pracowała i rozwijała sprzedaż u klientów z branż: budowlanych, technicznych, samochodowych, chemii samochodowej, tworzyw sztucznych, bhp, mięsnej itp..

Arletta Graczyk jest także:

– Certyfikowanym Trenerem Systemy Sprzedaży Sandler Training®

– Certyfikowanym Trenerem FinxS Sales Assessment®

– Certyfikowanym Trenerem Extended DISC®

Zapisy pod adresem: https://app.evenea.pl/event/powerupwarsztaty2/ Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale konieczna jest wcześniejsza rejestracja.

Nasz projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego i Gminy Chrzanów w ramach programu „Tu technologia spotyka się z biznesem”

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1807553279409578

Dodaj komentarz